ismerősödnek!

2014-11-15 - Hétvégi összefoglaló
Nyomtatható változat!

november 15. szombat - 5 mérkőzés 2 győzelem, 3 harcos vereség

Női csapatunk 2 harmadon keresztül nagyot küzdött sokkal idősebb - és rutinosabb - ellenfelével szemben. Az utolsó játékrészre elfogyott a harcosság, és sorra kaptuk a gólokat. Ebből már nem tudott felállni a csapat, és vereséggel zártuk a meccset.

Női bajnokság

Neumann Pillangók - Phoenix Fireball SE 11 -4 (3-0,1-3,7-1)

Gulyás Nelli, Rácz Anna - Bredár Bora, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fodor Eszter, Hotz Evelin, Nyerges Dóra, Petri Zsófia, Roa Divina, Stipsicz Orsolya, Szedlák Alexandra, Szalai Dóra, Tóth Marcella, Zalka Lenke

Érdről irány Törökbálint, ahol már javában melegített U15-ös csapatunk. A tavalyi ezüstérmes volt vendégünk. Elhúzott ellenfelünk 5-1-re, de a csapatban volt tartás és 5-3-ra szépítettük az eredményt. Ez után kicsit nagyobb sebességre kapcsolt a Veszprém, de így is 4-7-tel zártuk a 2. játékrészt. Az utolsóban több helyzetünk is akadt, amivel tovább javíthattunk volna az eredményen, de csak a veszprémi csatár talált be. Végre egy olyan meccset láthattunk az u15-ös csapattól, amire hosszú ideje vártunk. Harcosság, küzdés, lelkesedés, ezek mind hiányoztak kicsit innen. De talán most valami elindult ...

U15 bajnokság

Phoenix Fireball SE - Veszprém Lizards 4 - 8 (1-4,3-3,0-1)

Judák Anna - Bacsa Domán, Fayarchuk Aiden, Frischmann Ákos, Gróf Dávid, Guthy Máté, Kende Márton, Korbonits Dániel, Mátó Zsombor, Németh Gergő, Szabó Martin, Tamási Zoltán, Papp Rebeka

A legkisebbek vegyes bajnokságában - de miért is csak itt játszhatnak korlátlan létszámban a lányok?? - a lgjobb utánpótlás nevelő egyesület, a Dunai Krokodilok csapatát láttuk vendégül. Volt újoncunk, de végre szinte az egész csapat Varsányi Zoli bácsi rendelkezésére állt. 3-0-ás Kroki vezetés állt az eredményjelzőn 10 perc után, de megrázta magát a csapat és elkezdett védekezni, megtartotta a labdát, hatalmas kapusbravúrokat láthattunk, és több szép megoldást mezőnyben. Pintér Zsombor vezényletével megkezdtük a felzárókást és a 2. harmad végén már 3-3 .. Az utolsó 15 perc nagy küzdelmet hozott, helyzet itt (nekik több), helyzet ott. Számoltuk a másodperceket, igyekeztünk kihúzni a mérkőzést, de sajnos nem sikerült. A vége előtt 50 mp-cel betaláltak..

Hatalmas dicséret illeti az egész csapatot, és csak gratulálhatunk mindenkinek!!

U11 bajnokság

Phoenix Fireball SE - Dunai Krokodilok 3 - 4 (1-3,2-0,0-1)

Bajnok Endre - Dobner Kolos, Stolk Flóra (0+2), Szentiványi Zsófi (0+1), Sami Taipale, Dercsényi Bence, Andacs Boldizsár, Guthy Koppány, Hudák Milán, Pintér Benedek (3+0)