ismerősödnek!

2015-03-07 - Férfi OB1 - rájátszás 1. forduló
Nyomtatható változat!

Magabiztos győzelemmel

Férfi OB1 rájátszás 1. fordulóján Pafféri András nélkül lépett pályára csapatunk. AZ IBK CH találatával kezdődött a mérkőzés, de aztán a gólörömöt nagyon sokáig csak mi élvezhettük. Az első harmad még szoros, 2-1-es eredményt hozott, de a másodikban nagyobb sebességre kapcsoltak a fiúk. 4-0 lett a középső játékrész, érdekesség, hogy Hotz Erik a jó kapusteljesítménye mellett még egy gólpasszt is adott.
A harmadik harmadban érkezett Jani Sándor és az újabb 4 phoenixes találat (rá egy CH), a végeredmény 10-2 listavezető csapatunknak.

Gratulálunk a srácoknak, szép volt fiúk!

IBK CH - Phoenix Fireball SE 2 - 10 (1-2,0-4,1-4)
Jani Sándor, Hotz Erik (0+1) - András Ádám, Champier Mihály, Csipkereki Roland (2+0), Csorba Gellért, Frischmann Bálint (2+1), Harangozó Szilárd (4+1), Hóka Iván (0+1), Illyés Árpád (1+0), Müller János (0+4), Rácz Zsombor, Radványi Balázs (1+0), Rési Tamás, Rési Zoltán
edző: Pafféri András