2015-08-25 - Nemzetközi tornasiker
Nyomtatható változat!

Női csapatunk is szép sikert ért el Ljubljanában

Ljubljana 2015. augusztus - női csapatunk indult a Floorball Slo Open tornán.

5 csapat, körmérkőzések, majd az elődöntőkben 1-4, 2-3 csatázott a döntőbe jutásért. Az első mérkőzés veresége után összeszedettebb játékkal győzelem a következőn, majd szombat reggel egy kifejezetten játékos mérkőzés sok találattal. Délután komoly koncentrációt igényelt az utolsó csoportmeccs, köszönhetően az egész napos programnak. De sikerült és az esti városnézésen már a másnapi elődöntőre is lehetett gondolni.

Az FBK Olimpija ellen itt sokkal nagyobb elánnal lépett pályára csapatunk, hiszen a tét a döntőbe jutás volt. A 6-0-ás eredmény jól mutatta ezt. A döntőben a már ismert német csapat várt minket. Ellentmondást nem tűrően kezdtük a mérkőzést, hihetetlen energiákat mozgósítottak a lányok és az első félidőben már eldőlt a meccs. A második 15 perc talán emiatt kissé könnyebbre sikerült, de a tornagyőzelmet még egy további találattal és kapott gól nélkül sikerült megszerezni.

CSAPATUNK:

Gulyás Nelli, Rácz Anna - Bredár Bora, Elek Zóra, Fehér Dóra, Fodor Eszter, Hotz Evelin, Nyerges Dóra, Orosz Luca, Stipsicz Orsolya, Szalai Dóra, Benyó Blanka (mv.), Kelemen Anikó (mv.)

Nem Cseh Open, de tudtunk 6 mérkőzést játszani, sokat fejlődni és jól érezni magunkat. Bled és Bohinj csodálatos, mindenkinek ajánlhatjuk, a kupagyőzelem pedig az elmúlt időszak sok munkájának megérdemelt gyümölcse!

Szép volt lányok, hajrá Phoenix Fireball SE!!
Külön köszönet a Fort Facilities Kft-nek, Nórának és Péternek a segítségért!

képek: Phoenix, FLOORBALL SLO OPEN